ההפגנות - ההפגנות, המוקדים ואנקדוטות מהפגנות

פרחים וקללות

הדס ענבר

מחאת נס ציונה, 2021

בחודש אוקטובר 2020 עלה מפלס האלימות של אוהדי נתניהו מול הפגנות המחאה. הביביסטים קיבלו תמיכה הן משחורי הברדס של "לה פמיליה", והן מנבחרי ליכוד מקומיים, שמדי פעם הצטרפו לקבוצת הצרחנים מניפי שלטי "שמאלנים בוגדים". ניכר היה שהצטרפות זו יותר נובעת מטעמי שימור לקוחות מאשר מהזדהות.

לעומתם, היו אחרים שניסו להוריד את המתח.
במוצאי שבת, 31 באוקטובר 2020, בעודנו מתכנסים להפגנה גדולה בצומת ומתארגנים לשיירה נוספת במגרש החניה של הקניותר, הגיעו כמה חברי מועצה וחברי ליכוד, בראשם חבר הליכוד גיל אנוקוב מסיעת "נס ציונה הירוקה", אל נקודת הכינוס של השיירה, ובידיהם זרי פרחים, כדי להראות שיש גם אנשי ימין שאינם מזדהים עם אלימות הביביסטים, ללא קשר לדעותיהם הפוליטיות.מחווה זו ריגשה מאד את המפגינים והצדיקה את האיפוק שהם נוקטים מול אלימות ההפגנה הנגדית.
המחווה לא נעלמה מעיני הביביסטים, והם פרצו בשצף קללות ואיומים אל עבר גיל וחבריו. קללות שעברו גם לקבוצות הוואטסאפ ולרשתות.

משמאל מפגין נאמן: סגן ראש העיר וראש סיעת "נס ציונה הירוקה" נאור ירושלמי,.מימין: אתי, רווית וניצן מתארגנות לשיירת המכוניות. וביניהם 3 חברי ליכוד מנס ציונה שהביאו פרחים, ידידות וחיוכים. 31.10.20 צילום: ראובן להב
יעל שגיא מקבלת בחיוך פרחים מחברי ליכוד 31.10.2020 צילום: ראובן להב
יעל שגיא מקבלת בחיוך פרחים מחברי ליכוד 31.10.2020 צילום: ראובן להב
אנשי הליכוד מחלקים פרחים לאנשי שיירת המחאה 3110.20 צילום יאיר שגיא
אנשי הליכוד מחלקים פרחים לאנשי שיירת המחאה 3110.20 צילום יאיר שגיא
שלחו לי הודעה במייל
הודעה על
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
ראו את כל התגובות